Współpraca z rodzicami

Rodzic to dla nas partner w wychowaniu dziecka. Dlatego zachęcamy rodziców do:

- Udziału w planowaniu i organizacji działań edukacyjnych przedszkola

- Udziału w zebraniach i warsztatach

- Konsultacji

- Udziału w zajęciach otwartych

- Uczestnictwa w uroczystościach rodzinnych i imprezach okolicznościowych

- Inicjowania spotkań, wyjść, zajęć

- Dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami

Facebook Twitter Google+ Pinterest

Wizja i misja

Wizją przedszkola jest wspieranie dziecka we wszystkich obszarach rozwoju – fizycznym, emocjonalnym, poznawczym i społecznym.

Misją przedszkola jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, wspieranie indywidualnego rozwoju oraz zapewnienie pełnej opieki wychowawczo – dydaktycznej w radosnej, przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Cele przedszkola

Przedszkole pełni funkcję opiekuńczą, wychowawczą i kształcącą. Zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

Wizja i misja

Cele przedszkola